Contact

Wilt u meer informatie over Avant Courir Winterguard, neemt u dan contact met ons op via onderstaande links en binnen enkele dagen sturen wij u een gratis informatie map!

Informatie over:
-Repetitietijden, lidmaatschapsvoorwaarden e.d.
-Mogelijkheden van optredens e.d.

Algemene E-Mailadressen

info@avantcourir.nl - algemene zaken betreft de gehele vereniging.
bestuur@avantcourir.nl - algemene bestuurszaken
staff@avantcourir.nl - algemene staff zaken
webmaster@avantcourir.nl - algemene website zaken
redactie@avantcourir.nl – redactie van onze website

Adres

Trainingslocatie
Gymzaal Binnenkruierstraat
Binnenkruierstraat 1
1333 ED Almere
Nederland

Avant Courir is ingeschreven bij de Kamer van Koophandel te Lelystad onder lidnummer: 40507069
Bankrekening nr: NL76 INGB 0006 9901 21 t.n.v Avant Courir

Bestuur

Voorzitter
Marcel Dorshorst
voorzitter@avantcourir.nl

Penningmeester
André van Drenth
penningmeester@avantcourir.nl

Secretaris
Theo Muller
+31 (0)6 215 93 042
secretaris@avantcourir.nl

Staff

Staff coordinatie
Berend Jan de Vries
berendjan@avantcourir.nl
Karin Glaasker
karin@avantcourir.nl

Cadet Class
Karin Glaasker
+31 (0)6 547 01 414
karin@avantcourir.nl

A Class
Danielle van der Kieft
danielle@avantcourir.nl

Crew

Udo van der Born
udo@avantcourir.nl

Webwinkel

Sales
info@avantcourir.nl

Website

Webmaster
Dennis Vos
webmaster@avantcourir.nl